• Sayfayı yazdır.
  • Yazı boyutunu azalt.
  • Yazı boyutunu arttır.

ETİMESGUT’TA ASFALT ÇALIŞMALARI...

11 Haziran 2019, Salı

ETİMESGUT ATAKENT MAHALLESİ’NDE ASFALT SERİM ÇALIŞMALARI SONA ERDİ

-BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLEN ASFALT SERİM ÇALIŞMALARININ ARDINDAN YOL VE UYARI ÇİZGİLERİ DE TAMAMLANDI

-ATAKENT MAHALLESİ SAKİNLERİ TRAFİĞE AÇILAN 6 KİLOMETRE UZUNLUĞUNDAKİ ASFALT YOLLARINA KAVUŞTU

        asfalt_330.jpg Ankara Büyükşehir Belediyesi, Başkent’in dört bir tarafında gerçekleştirdiği yol yapım ve asfalt çalışmalarına bir yenisini daha ekledi.

         Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı Yol Asfalt Şube Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, Etimesgut İlçesi Atakent Mahallesi’ndeki Şehit Celal İşen Caddesi ile kesişen caddelerde asfalt serim çalışmaları gerçekleştirdi.

SÜRÜŞ GÜVENLİĞİ SAĞLANDI

         Atakent Mahallesi sakinlerinin uzun süredir çözüm bekleyen taleplerinden olan asfalt serim işi Büyükşehir Belediyesi ekiplerince, bir hafta gibi kısa sürede tamamlanarak araç trafiğine açıldı. 

         Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, Şehit Celal İşen Caddesi’nin devamı niteliğinde ve 22 metre genişliğindeki çift şeritli yolun gidiş geliş toplamda 6 kilometre uzunluğunda olduğu bilgisini verdiler. Asfalt serim işleminin ardından trafik çizgilerinin de tamamlanmasıyla bölge sakinleri sürüş güvenliğine sahip yeni yollarına kavuştu.